Profil společnosti Peťura stavebniny, s.r.o.

Peťura stavebniny - více než 25 let jsme tu pro Vás.

Peťura stavebniny s.r.o. z Nymburka nabízí komplexní sortiment stavebních materiálů, stavebních služeb a autodopravu.
Stavební materiály prodáváme za výhodné ceny nejen na Nymbursku a Poděbradsku, ale i za hranicemi okresu např. Kolín, Mladá Boleslav, Městec Králové, Praha, Kostelec nad Černými Lesy, atd…

V našich stavebninách v Nymburku (prodejna stavebnin) nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu.

Velké skladové zásoby nám umožní většinu objednávek ihned dodávat.  Stavební materiál, který je mimo běžný sortiment, zajistíme v krátké dodací lhůtě.

Naší silnou stránkou je vlastní autodoprava. Zboží rozvážíme na stavby většími auty s hydraulickou rukou a případně s vlekem, ale také malými dodávkami.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Prodejna stavebnin Jičínská Nymburk
Prodejna stavebnin Boleslavská Nymburk

Historie

Historie firmy sahá do roku 1992. V nových ekonomických podmínkách vzniká firma nová, firma: Peťura a spol., spol. s r.o. V pronájmu v původním areálu Technických služeb Nymburk provozuje kromě prodeje stavebního materiálu i prodej potravin, řeznictví, pohostinství a autodopravu.

V roce 1996 dochází k rozdělení firmy, poté se firma Peťura a spol. s.r.o. zabývá pouze prodejem stavebních materiálů a autodopravou.

V roce 1997 firma opouští pronajaté prostory v Technických službách Nymburk a krátce se přesídluje a integruje do holdingu ČMKS.

Dne 1.10.1997 začíná nová epocha firmy – samostatná obchodní společnost Jiří Peťura – stavebniny. Prodej zahajuje v centru Nymburka, zpočátku v jedné skromné prodejně ve Zbožské ulici 727. Prodejna je v krátké době přestavěna na moderní stylově orientovaný objekt s bohatou nabídkou sortimentu stavebního materiálu, stavební chemie, nářadí a potřeb pro stavební firmy i drobné stavebníky.

Dne 26.9.2005 vzniká nová právní forma společnosti – Peťura stavebniny s.r.o.

Dne 29.4.2007 otevírá firma Peťura stavebniny s.r.o. zcela novou velkou prodejnu s celým svým rozsahem služeb při silnici č. 38 na výjezdu z Nymburka ve směru na Mladou Boleslav. V nových a velmi vkusně stylově upravených prostorách, vzorkovnách, skladech a skladovacích halách je stavebním firmám i drobným stavebníkům nabízen veškerý stavební materiál včetně potřebných souvisejících služeb v oblasti poradenství, tvorbě rozpočtů a autodopravy.

Dne 1.6.2008 rozšiřuje firma Peťura stavebniny s.r.o. služby v oblastech kompletních dodávek střech a střešních systémů prostřednictvím nové dceřiné společnosti PRVNÍ CHODSKÁ PEŤURA s.r.o.

Dne 16.4.2012 rozšiřuje firma Peťura stavebniny s.r.o. nabídku sortimentu a služeb v oblastech potřeb pro zahradu a dům, sdružených do nového komplexu ZAHRADNÍ CENTRUM.  Nabízeným sortimentem a souvisejícími službami vyplňuje mezery v nabídkách zboží, služeb a kvalifikovaného poradenství v regionu.

Dne 8.12. 2017 uzavření prodejny Jičínská ulice. Veškerý sortiment a služby soustředěny do velké prodejny v ulici Boleslavská 2438.

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradenství či kalkulace stavebních materiálů, odvoz odpadů, sutí.


Peťura stavebniny, s.r.o.
Boleslavská 2438, 288 02 Nymburk
+420 777 340 555, info@petura.cz
Přečtěte si jak zpracováváme vaše osobní údaje

Copyright © 2023 by Peťura stavebniny, s.r.o. | realizace Regional