Menu
Váš košík

PRVNÍ CHODSKÁ PEŤURA s.r.o.

PRODEJ STŘEŠNÍCH KRYTIN A KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ


Specializovaný prodej střešních krytin, klempířských systémů, dřevěných konstrukcí, vazníků, ...
Specializovaná prodejna střešních krytin PRVNÍ CHODSKÁ PEŤURA s.r.o. vznikla jako dceřiná společnost firmy Peťura stavebniny s.r.o v rámci a jednoho z největších prodejců střešních krytin PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.

    
Prodejna je umístěna při hlavní silnici č. 38 na výjezdu z města Nymburk vpravo ve směru na Mladou Boleslav. Nabízí zákazníkům široký sortiment materiálu pro střechy a související stavební materiály ve zrenovovaném prodejním prostředí se vzorkovnou, skladovací halou a rozlehlými venkovními skladovacími prostory, které poskytují potřebnou přehlednost a ideální předpisové podmínky pro skladování veškerého zboží.

Svým umístěním, velikostí a uspořádáním je prodejna vhodná pro veškeré nákupy s vlastní dopravou, ale i pro nákupy ve velkém, po kamionech a pro prodej zboží na objednání. Menší zakázky dopravíme prostřednictvím vlastní autodopravy vozidlem FORD Tranzit, větší zakázky s využitím autodopravy společnosti Peťura stavebniny s.r.o. vozidly s hydraulickou rukou (autodoprava). Střešní krtiny prodáváme za výhodné ceny nejen na Nymbursku a Poděbradsku, Lysé nad Labem ale i za hranicemi okresu např. Kolín, Mladá Boleslav, Městec Králové, Praha, Kostelec nad Černými Lesy, atd.. .
Obsluhu zákazníků provádí příjemný a sehraný tým zkušených prodejců a skladníků, kteří poskytnou profesionální informace všem zájemcům z řad odborné veřejnosti, stavebním firmám i drobným zákazníkům i domácím kutilům včetně zpracování cenových nabídek a rozpočtů.


PRVNÍ CHODSKÁ PEŤURA s.r.o.
Boleslavská 400, 288 02 Nymburk
IČO: 28372824
DIČ: CZ28372824

Mobil: +420 725 502 702

E-mail: nymburk@chodska.cz
www: www.chodska.cz

GPS: 50°12'6.792"N, 15°2'15.241"E


Střešní krytiny mají v každý státem vyhlášený svátek vždy zavřeno do odvolání.

 po-páso
duben-říjen 07.00 - 17.0008:00-11:00
listopad-březen 07.00 - 16.00

zavřenoTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.