Peťura stavebniny
Stavebniny: 325 514 161, 777 340 555
Zahradní centrum: 737 246 604
IČO: 27393241
DIČ: CZ27393241
E: info@petura.cz
Otevírací doba

Profil společnosti Peťura stavebniny

Peťura stavebniny - již 20 let jsme tu pro Vás.

16.4. 2012 rozšiřuje firma Peťura stavebniny nabídku sortimentu a služby v oblastech potřeb pro zahradu a dům, sdružených do nového komplexu ZAHRADNÍ CENTRUM. Nabízeným sortimentem a souvisejícími službami vyplňuje mezery v nabídkách zboží, služeb a kvalifikovaného poradenství v regionu.
Stavebniny Peťura Nymburk nabízí komplexní sortiment stavebních materiálů, stavebních služeb a autodopravu. Stavební materiáy prodáváme za výhodné ceny nejen na Nymbursku a Poděbradsku, ale i za hranicemi okresu např. Kolín, Mladá Boleslav, Městec Králové, Praha, Kostelec nad Černými Lesy, atd.. .

V našich stavebninách v Nymburku (prodejna stavebniné) nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu. Preferujeme prodej stavebních materiálů od českých výrobců.

Stavební materiál, který je mimo běžný sortiment, zajistíme v krátké dodací lhůtě.
Prodejna stavebnin Jičínská Nymburk
Prodejna stavebnin Boleslavská Nymburk

Historie a současnost

Historie firmy sahá do roku 1992. V nových ekonomických podmínkách vzniká firma nová, firma: Peťura a spol., spol. s r.o. V pronájmu v původním areálu Technických služeb Nymburk provozuje kromě prodeje stavebního materiálu i prodej potravin, řeznictví, pohostinství a autodopravu.

V roce 1996 dochází k rozdělení firmy, poté se firma Peťura a spol. s.r.o. zabývá pouze prodejem stavebních materiálů a autodopravou.

V roce 1997 firma opouští pronajaté prostory v Technických službách Nymburk a krátce se přesídluje a integruje do holdingu ČMKS.

1.10.1997 vzniká nová epocha firmy – samostatná obchodní společnost Jiří Peťura – stavebniny. Prodej zahajuje v centru Nymburka, zpočátku v jedné skromné prodejně ve Zbožské ulici 727. Prodejna je v krátké době přestavěna na moderní stylově orientovaný objekt s bohatou nabídkou sortimentu stavebního materiálu, stavební chemie, nářadí a potřeb pro stavební firmy i drobné stavebníky.

26.9.2005 vzniká nová ekonomická forma společnosti – Peťura stavebniny s.r.o.

29.4.2007 otevírá firma Peťura stavebniny zcela novou prodejnu s celým svým rozsahem služeb při silnici č. 38 na výjezdu z Nymburka ve směru na Mladou Boleslav. V nových a velmi vkusně stylově upravených prostorách, vzorkovnách, ale i v okolních skladech a skladovacích halách je stavebním firmám i drobným stavebníkům nabízen veškerý stavební materiál včetně potřebných souvisejících služeb v oblasti poradenství, tvorbě rozpočtů a autodopravy

1.6.2008 rozšiřuje firma Peťura stavebniny služby v oblastech kompletních dodávek střech a střešních systému prostřednictvím nové dceřiné společnosti První Chodská Peťura s.r.o.

16.4.2012 rozšiřuje firma Peťura stavebniny nabídku sortimentu a služby v oblastech potřeb pro zahradu a dům, sdružených do nového komplexu ZAHRADNÍ CENTRUM.

8.12. 2017 uzavření prodejny Jičínská ulice. Veškerý sortiment a služby soustředěny na prodejnu Boleslavská 2438.

Od začátku svého působení firma se zabývá prodejem stavebního materiálu. V současné době realizujeme prodej ve dvou formách jako velkoobchodní činnost (prodej dalším prodejcům a realizačním firmám) a maloobchodní činnost (prodej přímo konečnému zákazníkovi). Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradenství či kalkulace stavebních materiálů.


Peťura stavebniny
Boleslavská 2438, 288 02 Nymburk
+420 777 340 555, info@petura.cz
Přečtěte si jak zpracováváme vaše osobní údaje

Copyright © 2019 by Peťura stavebniny | realizace Regional